REALISTYCZNY RYSUNEK TO MOJA PASJA

Nazywam się Anna Kucharska i zajmuję się rysowaniem realistycznych rysunków zwierząt.
Ponad rok temu odkryłam, że nie tylko uwielbiam przebywać wśród zwierząt, ale równie dużą satysfakcję sprawia mi ich rysowanie. Najczęściej na moją sztalugę trafiają pieski i kotki, aczkolwiek jestem w stanie narysować zarówno słodkiego puchatego królika, jak i pozbawionego włosów sfinksa. Nie jestem mi też straszne narysowanie bardziej egzotycznego i oryginalnego zwierzaka jak np. wąż, lis, czy świnka ;D
ja z rysunkiem królika
ja przy sztaludze

HISTORIA MOJEJ PASJI

Już jako dziecko chętnie wyciągałam swoje kredki i flamastry i wchodziłam w swój artystyczny świat. Często zamiast kolorować kolorowanki, przerysowywałam obrazki tam się znajdujące. Lata mijały, a pasja do rysunku nie gasła, a od 2013 rozpaliła się niegasnącym ogniem. Przez ten okres wypróbowałam liczne przybory oraz techniki.
Miałam również przygodę z ilustracją, dzięki czemu zilustrowałam 3 książki dla dzieci. W tym momencie moim głównym medium pozostają pastele suche, z którymi na początku nie było mi po drodze, a teraz są moją największą miłością.

TALENTY GALLUPA

Moje talenty Gallupa to: Zgodność, Indywidualizacja, Uczenie się, Zbieranie, Rozwaga.
Dlaczego o tym piszę? Ponieważ świetnie opisują to jak działam. I tak np. Indywidualizacja pomaga mi  zrozumieć potrzeby klienta, a dzięki Uczeniu się wciąż się rozwijam i podnoszę swoje kwalifikacje.

PRYWATNIE

Potrafię spędzić wiele godzin grając w gry planszowe i komputerowe. Uwielbiam czytać, ale kupuję więcej, niż czytam więc na półce mam wciąż rosnący stos nieprzeczytanych książek.
Jestem uzależniona od czekolady (ale próbuję z tym walczyć), a gotowanie najchętniej wykreśliłabym z obowiązków domowych.