PASJA DO REALISTYCZNEGO RYSUNKU

Nazywam się Anna Kucharska i jestem artystką z zamiłowaniem do rysunku realistycznego oraz oddania dla świata zwierząt. Rysowanie towarzyszy mi od dzieciństwa i stało się moją nieodłączną pasją, która ewoluowała wraz z moim artystycznym rozwojem.
Moje pierwsze kredki i ołówki stały się oknem do wyobraźni, a rysowanie stało się sposobem na wyrażanie tego, co przeżywam i widzę wokół. Moja fascynacja rysunkiem tylko rosła, a z czasem postanowiłam pogłębiać swoje umiejętności i poznać różnorodność technik artystycznych.
ja z rysunkiem królika
ja przy sztaludze

ODKRYWANIE RÓŻNYCH TECHNIK I MIŁOŚĆ DO PASTELI

Przez lata przetestowałam wiele technik artystycznych – od ołówków i kredek po akryle, gwasze, czy sztukę cyfrową. Każda z tych technik pozwoliła mi na rozwinięcie swojego warsztatu oraz wyrażenie różnych aspektów mojej kreatywności. Bez względu na to, czy tworzę portrety zwierzaków czy pełne życia krajobrazy, zawsze dążę do osiągnięcia najwyższej jakości w moich pracach.
Wszystkie techniki artystyczne miały swój urok, ale to pastele suche stały się moim absolutnie ulubionym narzędziem twórczym. Ich intensywność kolorów i możliwość tworzenia miękkich, pełnych emocji kompozycji wciągnęły mnie bez reszty. Przy pracy z pastelami suchymi czuję, że łączę się z moją twórczą duszą w najgłębszy sposób.

PRZYGODA Z ILUSTRACJĄ DZIECIĘCĄ

Moje umiejętności artystyczne znalazły swoje miejsce również w literaturze dziecięcej. Miałam niezwykłą przyjemność zilustrować trzy urocze książki dla najmłodszych czytelników. Moje rysunki przywołują do życia postacie i przygody, pomagając dzieciom zanurzyć się w magicznych światach. Najbardziej dumna jestem z zilustrowania książki Małgorzaty Gaj-Bukowskiej „Wiersze dla dzieci małych i większych”.

MIŁOŚĆ DO ZWIERZĄT

Moje serce zawsze należało do zwierząt. Ich piękno, wyjątkowe osobowości i niesamowita różnorodność stanowią niewyczerpane źródło inspiracji. Nie ma nic wspanialszego niż oddać się rysowaniu zwierząt, próbując uchwycić ich indywidualność i unikalny charakter. Lubię podejmować wyzwania, więc jestem gotowa narysować każdego zwierzaka, niezależnie od gatunku, czy rozmiaru.
ja z papugami

PRYWATNIE

Potrafię spędzić wiele godzin grając w gry planszowe i komputerowe. Uwielbiam czytać, ale kupuję więcej, niż czytam, więc na półce mam wciąż rosnący stos nieprzeczytanych książek.
Mam też jedną słabość – czekoladę… ta słodka pokusa od czasu do czasu wciąż wygrywa, chociaż na co dzień staram się wprowadzić zdrowszy tryb życia.

Jeśli szukasz wyjątkowego portretu pupila chętnie podejmę się narysowania go. Zapraszam Cię do odkrycia mojego portfolio, gdzie znajdziesz próbki moich portretów zwierząt, które miałam przyjemność uwiecznić. Dziękuję, że jesteś częścią mojej artystycznej podróży!