JAKI FORMAT PORTRETU WYBRAĆ?

with Brak komentarzy
jaki format portretu wybrać

Wiem, że wybór odpowiedniego rozmiaru rysunku jest kluczową decyzją podczas składania zamówienia. Dlatego przygotowałam dla Ciebie ten mini poradnik. Mam nadzieję, że pomoże Ci on podjąć najlepszą decyzję.

UŻYJ TAŚMY MALARSKIEJ

Świetnym sposobem na sprawdzenie jak dany format będzie wpasowywał się w przestrzeń, będzie użycie taśmy malarskiej. Z jej pomocą zaznacz przestrzeń którą chcesz wypełnić, następnie zmierz ją i wybierz format, który rozmiarowo jest najbardziej zbliżony do wyniku jaki uzyskałeś/aś. Drugim sposobem jest odmierzenie z pomocą taśmy malarskiej każdego z formatów, zrobienie zdjęcie każdemu z nich. I podjęcie decyzji, który z nich będzie się tam najlepiej wpasowywał.

PRZYKŁADY RYSUNKÓW W RÓZNYCH FORMATACH

Im większy rozmiar kartki tym więcej szczegółów mogę oddać. Jest to szczególnie ważne, jeśli na jednej kartce ma znajdować się więcej, niż jeden zwierzak. Poniżej prezentuję Ci jak wyglądają rysunki na każdym z możliwych formatów.
formaty rysunków artopolosis

NAJBEZPIECZNIEJSZY WYBÓR

Wiem, że gdy wybierasz rysunek na prezent ciężko o mierzenie ścian. Formatem rysunku, który będzie najbardziej uniwersalny to A3. Nie zniknie na ścianie jak A4, nie jest też zbyt duży, więc obdarowana osoba nie będzie miała problemu ze znalezieniem dla niego miejsca na ścianie.

Jeśli już wiesz jaki format wybrać, przejdź do zakładki zamówieniowej.  Sprawdź tam jakie jeszcze informacje zawrzeć w Twoim zamówieniu 😊

Zostaw Komentarz