O BLOGU

with Brak komentarzy

CZEŚĆ!

Chcesz poznać blog „Artopolosis”? Ta zakładka powstała z myślą o Tobie . Pomoże Ci ona „w pigułce“ zapoznać się z tematyką bloga i mam nadzieję, że szybko poczujesz się tu jak u siebie.
Jeśli zajrzałaś/eś na mojego bloga to pewnie jesteś poszukiwaczką/poszukiwaczem informacji w temacie rysowania. Jeśli tak, to dobrze trafiłaś/eś!. Mój blog będę starać się prowadzić według zasady:

 

„Każdy artysta zaczynał kiedyś jako amator” 

Na moim blogu dzielę się informacjami takimi które bezpośrednio dotyczą rysowania czyli:
  • czyli recenzje przyborów
  • tutoriale

 

Ale będą pojawiać się też informacje dotyczące:
  • działania w social media
  • ogólne prawno-księgowe informacje dla artysty/rękodzielnika

 

Parę lat temu aktywnie prowadziłam swój blog na bloggerze. Jest tam wiele wartościowych wpisów, więc na pewno co jakiś czas będziesz mogła/mógł zapoznać się z lekko odświeżonym wpisem z tamtego bloga

PRZEDE WSZYSTKIM PASTELE SUCHE

Głównym medium z którym w tym momencie pracuję są pastele suche, więc jeśli również podzielasz moją pasję do pasteli, lub chcesz się do nich przekonać – to mam dla Ciebie świetną wiadomość! Na blogu będzie najwięcej treści właśnie o tych przyborach! Już nie mogę się doczekać każdego tematu o pastelach, który z Tobą tu poruszę. A jeśli jesteś ze mną od początku to już czeka na Ciebie recenzja pasteli suchych w sztyftach Winsor&Newton.
zdjęcie pasteli suchych w szufladkach

MAM COŚ DLA CIEBIE!

Prowadzę też newslettera, w którym jest jeszcze więcej porad, nowinek o przyborach oraz polecenia ciekawych stron, które mogą Ci się przydać w Twojej artystycznej podróży. Nie wysyłam spamu! Jest tylko samo „mięsko” 😉 A w zamian za to, że dołączasz do tej elitarnej grupy dostajesz prezent! Jest to ebook wypakowany wiedzą o pastelach suchych. Jakie pastele w kredce na początek, jaki papier? Kolory, które warto posiadać, szczególnie jeśli rysujesz zwierzęta. Czym temperować? To i jeszcze więcej możesz się dowiedzieć mojego darmowego ebooka.

😍 Będę Ci bardzo wdzięczna jeśli polecisz mój artystyczny blog w mediach społecznościach swoim „art-znajomym”.

Jeśli uważasz, że informacje i artykuły z mojego bloga mogą przydać się komuś z Twoich znajomych – śmiało udostępniaj, polecaj, „lajkuj” 👍 moje strony w tych kanałach czy też artykuły na blogu.
Zachęcam Cię też do aktywnego uczestniczenia w dyskusjach pod wpisami. Twoje zdanie czy opinia pomagają mi się rozwijać i budować jeszcze bardziej wartościowe wpisy dla Artystów i Artystek takich jak Ty!
Jeszcze raz dziękuję Ci, za zainteresowanie moim blogiem!

Zostaw Komentarz